Відомості про голів та секретарів сільських, селищних рад та старостів сіл об’єднаної територіальної громади станом на 20.04.2016 року

п/п

Сільська, селищна рада П.І.Б. голів та секретарів

сільських, селищних рад

Дата народження Телефон
пошти, амбулаторії, школи робочий
1.        Гвіздецька Ясуник Володимир Степанович 08.01.1959 ш. 6-13-80, 6-13-89

п. 6-11-45, 6-11-32,

БК. 6-11-44

6-12-75

6-13-33

б. 6-13-35

Борисевич Марія Миколаївна 29.07.1959
2.        Отинійська Кінащук Володимир Петрович 29.10.1962 п. 6-21-39   ш. 6-21-40

л. 6-23-56

ф.6-25-56

6-22-85

б.6-21-80

м. 6-25-04

Сенькович Галина Ярославівна 20.10.1975
3.        Великокам’янська  

Адамський Мирослав Йосипович

07.05.1964 п. 9-82-25   а. 9-82-34

к. 9-82-23   ш. 9-80-85

9-82-24
 

Костишин Лариса Михайлівна

14.11.1965
4.        Великоключівська Мякущак Ярослав Юрійович 05.04.1976 п. 9-62-25     а. 9-62-03

ш. 9-62-38

9-62-09

9-62-45

 

Угринчук Михайло Юрійович 19.09.1963
5.        Верхньовербізька Андрійчук Віктор Васильович 06.01.1969 к. 9-04-16,

вет.лікар 9-04-17

ш. 9-04-16

ф.9-00-20

9-04-16

Андрушко Наталія Іванівна 21.11.1978
6.        Виноградська Луців Галина Михайлівна 31.05.1956 п. 6-72-25    а. 6-72-16

ш. 6-72-17  дир. 6-72-34

л. 6-72-42

6-72-83

6-72-18

Луців Оксана Василівна 02.01.1977
7.        Воскресинцівська Білейчук Любомир Юрійович 09.10.1969 п. 2-24-69,   а. 2-48-08

ш. 2-76-57

ф.7-64-00

7-64-01

7-64-02

Рутковська Оксана Миколаївна 24.08.1972
8.        Воронська Гільтайчук Тарас Федорович 15.06.1967 п. 6-74-12  ш. 6-74-03 ф.6-74-10
Данилюк Марія Іванівна 08.01.1965
9.        Годи-Добровідська Шегда Тетяна Іванівна 06.11.1983 ш. 9-43-38,

к. 9-43-55

9-42-65
Чередарчук Наталія Богданівна 02.12.1989
10.       Голосківська  

Левицький Ярослав Володимирович

 

27.01.1972 ш. 6-21-48   п. 6-20-25

а. 6-23-58

6-25-59
 

Петрик Іванна Дмитрівна

 

07.06.1986
11.       Дебеславцівська Бойчук Богдан Михайлович 28.10.1959 п. 9-22-75     а. 9-21-47

ш. 9-22-59        9-23-27

Залучанська Шк. 9-21-43

ф.9-21-01
Чулак Леся Ярославівна 26.07.1974
12.       Джурківська Мігович Павло Павлович 20.02.1974 п. 9-52-25,  а. 9-52-91

бк. 9-52-18

9-52-91

2-67-29

 

Данилюк Ярослав Дмитрович 04.07.1962
13.       Жукотинська  

Івасютин Михайло Васильович

15.11.1959 ш. 6-64-88 п. 6-64-81 6-61-97
Гнатюк Валентина Василівна 07.07.1968
14.       Загайпільська Довганюк Василь Васильович 01.03.1962 ш. Назірна 6-52-83

ш. Загайпіль 6-53-47

п. 6-52-35.

6-50-38

ф.6-52-43

Колісняк Дарія Миколаївна 06.03.1965
15.       Іванівецька Мочернюк Василь Васильович 21.12.1972 ФАП. 9-12-23

ш. 9-12-24

9-12-46
Григорчук Наталія Іванівна 15.07.1981
16.       Ковалівська Венгринська Руслана Василівна 18.12.1978 п. 9-32-25     л. 9-32-34

ш. 9-32-45

кабель 9-32-38

ф.9-32-18

б. 9-32-31

 

Опарівська Марина Миколаїна 30.08.1990
17.       Корницька Гаврилюк Василь Ярославович 08.11.1978 п. 9-26-25    ф. 9-24-75

ш. 9-24-45, 9-25-32 (Грушів)

ДЮСШ 9-25-15 Д.с. 9-24-81

ф.9-26-24

9-24-68

Богдан Уляна Миколаївна 16.03.1977
18.       Королівська Мігащук Іван Петрович 03.03.1955 ФАП.  2-07-37 ф.7-67-24
Чобан  Микола  Михайлович 22.05.1956
19.       Коршівська Пижук Михайло Андрійович 15.11.1972 п. 6-64-75   ш. 6-64-91

а. 6-65-31  дир.6-64-33

6-65-58

ф.6-64-69

6-64-48

Кобилянська Світлана Михайлівна 07.03.1970
20.       Ліснослобідська Ямбор Ярослав Іванович 18.05.1965 ш. 9-92-48   ф.9-92-43

п. 9-92-35

9-92-43
Ульмер Тамара Степанівна 05.07.1964
21.       Ліснохлібичинська Харук Богдан Богданович 28.11.1973 ш. 6-23-91   п. 6-23-08

а. 6-21-93

6-24-39
Панчак Любов Ярославівна 25.06.1982
22.       Малокам’янська Гришук Микола Володимирович 28.10.1985 ш. 9-42-25  п. 9-42-54

 

9-42-19
Козоріз Тетяна Іванівна 20.02.1993
23. Матеївецька Шупяк Роман Романович 13.03.1986 ш. 9-22-23   к. 9-22-42

п. 9-22-25    ф. 9-23-84

ф.9-21-97

9-23-59

Томенчук Любов Миколаївна 30.07.1964
24. Мишинська Гросу Дмитро Іванович 26.12.1970 ш.6-01-31  ф. 6-00-03

п.6-02-25   к. 6-01-06

6-00-35

6-01-54

Луцак Любов Іванівна 17.10.1960
25. Нижньовербізька Олексюк Ольга Йосипівна 22.11.1980 Дир.школи  9-01-49

ш. 9-04-31    а. 9-00-03

к. 9-04-50

ф.9-00-10

9-02-64

Кавацюк Галина Василівна 27.04.1979
26. Остапківська Филипчук Володимир Михайлович 02.09.1967 а. 6-13-20

д. сад. 6-11-11

ф.6-15-77
Микитеєк Мирослава Василівна 31.01.1969
27. Пилипівська  

Козюк Василь Михайлович

16.06.1958 п.  9-21-41

ш. Тростянка  9-22-78

ш. Пилипи 9-23-14

ф.9-21-30
Абрам’як Іванна Василівна 18.04.1990
28. Підгайчиківська Марусяк Лідія Володимирівна 24.05.1980 п. 6-54-35

ш. 6-52-69

ф.6-52-84

б. 6-52-33

Хащевська Надія Богданівна 10.08.1978
29. П’ядицька Сікорський Роман Романович 08.09.1969 а. 9-42-43     п. 9-72-25

ш. 9-72-48, 9-73-49

к. 9-72-81

ф.9-72-24

б. 5-20-00

Данилишин Оксана Юріївна 16.09.1967
30. Раківчицька Заграновський Василь Васильович 08.02.1967 ш. 9-92-47     а. 9-92-23

п. 9-92-25

9-92-34

9-92-83

Попадюк Наталія Петрівна 14.06.1971
31. Семаківська Назарійчук Іван Іванович 07.09.1974 п. 6-80-95     ш. 6-81-05

м. 6-80-93

6-80-91

6-80-92

Лизанчук Інна Іванівна 15.09.1988
32. Сідлищенська Воловська Надія Григорівна 25.04.1970 п. 6-25-20    ф. 6-20-00

ш.6-20-61

6-20-00
Березовська Оксана Михайлівна 17.07.1973
33. Струпківська Лесів Олекса Ігорович 21.09.1991 п. 6-21-51

ш. 6-24-05

ф.6-22-91
Ткачук Оксана Петрівна 05.03.1983
34. Старогвіздецька Дяків Михайло Петрович 02.11.1961 п. 6-11-45 (Гвіздець)

ш.6-85-46  к. 6-11-76

ф.6-84-13, 6-11-72 (м. гв)

ф.6-85-47

6-85-10

Маланчук Галина Дмитрівна 10.07.1

981

35. Спаська Гоянюк Олександра Йосипівна 13.08.1964 п. 9-36-25 пожеж.9-36-24

а, к. 9-36-32 к. 9-36-47

ш1. 9-36-48 ш2. 9-36-14

ф.9-36-22

9-36-24

Легуняк Оксана Михайлівна 04.10.1966
36. Товмачицька Григорчук Віктор Дмитрович 24.05.1970 п. 9-12-25  а. 9-12-97

ш. 9-12-30   к. 9-13-24

ф.9-12-40
Милидчук Людмила Іванівна 22.07.1973
37. Торговицька Гуцуляк Михайло Михайлович 16.01.1963 п. 6-23-84  ш. 6-73-49

с. Закрівці 6-73-14 ш.

Ф. 67-3-27

с. Торговиця 6-73-43 ф.

6-73-31

6-73-73

6-73-25

Юркевич Марія Іванівна 14.10.1956
38. Турківська Максим’юк Юлія Дмитрівна 21.03.1984 п. 9-16-25   а. 9-16-74

ш. 9-16-31   к. 9-16-43

9-16-24

б.9-16-33

Мороз Галина Михайлівна 16.11.1978
39. Ценявська Томенчук Богдан Юрійович 29.08.1959 п. 6-57-25   ш. 6-57-46

к. 6-57-16   ф. 6-57-27

лікарня 65-3-49

Ф.6-50-39

6-57-40

Далибожик Світлана Василівна 17.06.1965
40. Угорницька Савчук Олег Іванович 04.10.1981 п. 6-21-39  ф. 6-25-52

ш. 6-23-48

6-21-36
Соботник Катерина Михайлівна 05.02.1982
41. Черемхівська Паньків Михайло Миколайович 29.11.1969 п. 6-65-59   ф. 6-66-17

ш.6-64-44

6-66-33
Тарантюк Валентина Михайлівна 25.12.1980
42. Шепарівцівська Муцак Ірина Мирославівна 08.02.1969 ф. 9-94-11   к. 9-94-72

ш. 9-95-01

9-94-10

 

 

Вишиванюк Ольга Василівна 24.05.1992
43. Печеніжинська ОТГ Довірак  Ігор Васильович 09.01.1970 к. 6-45-24   п. 6-42-25

ш. 6-40-37

6-45-40

ф.6-40-40

Дудінчук Олександра Василівна 19.12.1984
1. Сопівський

староста

Федюк Роман Іванович

 

26.05.1980 ш. 9-14-52  а. 2-39-93

к. 9-15-88

2-66-33

ф.9-15-56

2. Княждвірський

староста

Лесюк Василь Михайлович

 

09.07.1975 ш. 6-30-15  а. 6-30-03

п. 6-30-25  БК. 6-30-06

НД. 6-30-07

ФАП (Кийданч) 6-32-03

6-30-01

6-30-10

3. Молодятинський

староста

Гриньків Михайло Васильович 13.03.1961 п. 6-42-45 ш.  6-00-20

ф.6-90-63

6-90-30

6-90-10

4. Марківський

староста

Копильців Іван Михайлович

 

 

01.07.1984

п. 9-50-25   а. 9-50-03

ш. 9-50-10

9-50-20

9-51-26

5. Малоключівський

староста

Миронюк Любов Іванівна

 

27.03.1974 ш. 9-53-15 ф. 9-53-03

п. 9-53-25

9-53-10
6. Рунгурський

староста

Фенин Василь Миколайович 15.05.1966 ш. 9-66-42    ф. 9-66-03

п. 9-66-25

9-66-46

9-67-98

7. Слобідський

староста

Боянчук Роман Михайлович 05.03.1971 м. 6-35-03    п. 6-35-24

ЛОК «Прикарпатські зорі»

6-35-01

6-35-10
8. Кийданецький староста Ющак Володимир Васильович 22.08.1965 6-32-03 6-32-03

 

 

Теги: