Склад постійних комісій Коломийської районної ради
VІІ демократичного скликання

 

 

№ п/п

Найменування  постійної комісії Склад
комісії
Прізвище, імя, по-батькові депутата Телефон
1. з питань бюджету, фінансів та податків: голова комісії Костюк Роман

Миколайович

0504330785
заступник голови комісії Кінаш Надія

Степанівна

0662935842
секретар комісії Попадюк Оксана

Василівна

0959352848

 

  Луцак Ігор Васильович 0674765358
Дяків Юрій Миколайович 0664885851
Воловський  Ігор Васильович 0675836362
Крив’юк Руслан  Петрович 0680510069
Остап’юк Михайло Петрович 0935055869

0506781360

Попадюк  Катерина Миколаївна 0997041714
2. з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва,  інвестицій, житлово-комунального господарства, комунальної власності та будівництва : голова комісії Бірчак Ігор

Йосипович

0509687234
заступник голови комісії Павлюк Михайло Миколайович 0968812704
секретар комісії Баранецька Ольга

Юріївна

0978080666
члени комісії: Васильківський Сергій Петрович 0673443284
Дяків Михайло Миколайович 0664885854
Бегмета Валентина Миколаївна 0983979920
Герчовський Василь Федорович 0978477720
3. з питань освіти, засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю:

 

голова комісії Костюк Віталій

Олексійович

0503739034
заступник голови комісії Микитюк Галина

Іванівна

0972494459
секретар комісії Копильчук Інна

Зіновіївна

0985493448
члени комісії: Вихристюк Світлана Михайлівна 0978580111
Курчій  Володимир Михайлович 0989670218
Шкутяк Василь Іванович 0969371799
4. з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики, соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей: голова комісії Явдошняк Іван

Васильович

0673425930
заступник голови комісії Лазаренко Ігор

 Федорович

0973721542
секретар комісії Луканюк  Роман Володимирович 0979035428
члени комісії: Мельник Богдан Петрович 0674501168
5. з питань духовності, культури, туризму, молоді та спорту: голова комісії Андрійчук  Любомир Миколайович 0996364660
заступник голови комісії Козоріз Олег

Васильович

 

0982502631

секретар комісії Юзюк Світлана

 Богданівна

0501003146
члени комісії: Мельниченко  Богдан Романович 0674989824
Наливайко Володимир Ярославович 0979218729
Томенчук Олег Васильович 0970570900
6. з питань аграрної політики, земельних відносин, розвитку села, природокористування та охорони навколишнього середовища голова комісії Гайдейчук Петро

Петрович

0500517271
заступник голови комісії Ключівський Петро Ярославович 0672839621
секретар комісії Біла Наталія

Василівна

0632048282
члени комісії: Харук Микола Миколайович 0666482065
Змага Володимир Миколайович 0975414895
7. з питань регламенту, депутатської діяльності,  місцевого самоврядування, законності, зв’язків  з правоохоронними   органами, люстрації та протидії корупції голова комісії Вінтонів Юрій

Миколайович

0673434534
заступник голови комісії Гоменюк Василь

Іванович

0969766879
секретар комісії Гаєвий Мирослав Васильович 0988129877
члени комісії: Гейтота Василь Миколайович 0679224257
Гоян Тетяна Дмитрівна 0671489659
Теги: