Коломийський район
1.  Коломийська міська

 

74  724 ос.

S= 182,288 км2

м. Коломия, с. Воскресинці, с. Іванівці

с. Корнич, с. Грушів, с. Королівка, с.Раківчик, с. Саджавка, с. Кубаївка,

с. Товмачик, с. Шепарівці

Станіславський

Богдан Миколайович

(233) 5-07-60

tower.ko@ukr.net

78200,

Коломийський район, м.Коломия,

пр.Грушевського,1

2.Городенківська міська

 

44 746 ос.

S= 617,024 км2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Городенка, с. Вербівці, с. Виноград,

с. Хвалибога, с. Вікно, с. Глушків,

с. Городниця, с. Передівання,

с. Котиківка, с. Лука, с. Монастирок,

с. Уніж, с. Михальче, с. Білка, с.Незвисько, с. Воронів, с. Олієво-Королівка, с. Новоселівка, с. Олієво-Корнів, с. Острівець, с. Рогиня, с.Поточище, с. Раковець, с. Семенівка

с. Рашків, сще Якубівка, с. Росохач,

с. Прикмище, с. Семаківці, с. Слобідка

с. Сороки, с. Серафинці, с. Стрільче,

с. Пробабин, с. Тишківці, с. Топорівці, с. Торговиця, с. Чернятин, с.Чортовець, с. Ясенів-Пільний

Кобилянський

Богдан Миколайович

(230) 2 22 15

gmr.if.ua@gmail.com

78100

Коломийський район,

м. Городенка

вул. Шевченка, 77

3.Снятинська міська

 

41 376 ос.

S= 365,538 км2

 

м. Снятин, с. Белелуя, с. Будилів, с.Видинів, с. Вовчківці, с. Горішнє Залуччя, с. Долішнє Залуччя, с. Джурів

с. Завалля, с. Запруття, с. Задубрівці,

с. Княже, с. Драгасимів, с.Красноставці, с. Новоселиця,

с. Підвисоке, с. Потічок, с.Попельники

с. Прутівка, с. Русів, с. Стецева,

с. Стецівка, с. Тучапи, с. Устя, с.Орелець, с. Тулова, с. Хутір-Будилів

Шумко

Анатолій Богданович

 

(276) 2-11-70,

2-51-12

snaytyn_rada@i.ua

78300

Коломийський район,

м. Снятин,

вул. Шевченка, 70

4. Гвіздецька селищна

 

7 204 ос.

S= 66,37 км2

 

смт Гвіздець, с. Берем’яни, с.Кулачківці, с. Хом’яківка,

с. Остапківці, с. Чехова, с. Старий Гвіздець, с. Малий Гвіздець

Дяків

Михайло Петрович

 

(233) 6 12 75

6 13 33

srgvizdets@ukr.net

78260, Коломийський район, смт Гвіздець

вул.Українська,3

5.Заболотівська селищна

 

19 969 ос.

S= 212,753 км2

 

смт Заболотів, с. Балинці, с. Бучачки,

с. Трофанівка, с. Борщів, с.Борщівська Турка, с. Хлібичин, с. Ганьківці, с.Вишнівка, с. Іллінці, с. Олешків,

с. Любківці, с. Рудники, с. Троїця,

с. Тростянець, с. Тулуків, с. Келихів,

с. Шевченкове, с. Зібранівка,

с. Рожневі Поля

Маліборський

Петро Васильович

(276) 4-35-78, 4-36-31

096 644 20 05

zabolotivska.gromada@

gmail.com

78315

Коломийський район,

смт Заболотів

пл. С. Бандери, 3

6. Отинійська селищна

 

20 237 ос.

S= 202,576 км2

 

смт Отинія, с. Глибока, с. Грабич,

с. Виноград, с. Нижня Велесниця,

с. Ворона, с. Голосків, с. Лісний Хлібичин, с. Скопівка, с. Сідлище, с.Молодилів, с. Станіславівка,

с. Хоросна, с. Струпків, с. Баб’янка,

с. Боднарів, с. Торговиця, с. Закрівці,

с. Угорники

Савчук

Олег Іванович

 

(233) 6-27-37, ф.6-25-56

6-22-85, 6-21-80, 6-25-04

otynya@ukr.net

78 223,

Коломийський район,

смт Отинія,

вул.Шевченка, 2

7. Печеніжинська селищна

 

17 105 ос.

S= 184,449 км2

смт Печеніжин, с. Княждвір, с.Кийданці, с. Малий Ключів,

с. Марківка, с. Молодятин, с. Рунгури,

с. Слобода, с. Сопів

Довірак

Ігор Васильович

 

(233)   6-43-33, 6-45-40

pechenizhyn_s_rada@ukr.net

78274, Коломийський район, смт Печеніжин вул. Незалежності, 15

8. Чернелицька  селищна

 

6 624 ос.

S= 130,196 км2

 

смт. Чернелиця, с. Хмелева, с.Вільхівці, с. Далешове, с. Дубка,

с. Колінки, с. Репужинці, с. Копачинці,

с. Корнів, с. Кунисівці

 

 

 

Скрип’юк 

Іван Миколайович

 

 

(230) 5 52 22

chernelytsia_rada@ukr.net

78112, Коломийський район, смт Чернелиця

вул. 5-ї річниці Незалежності, 19

9.  Коршівська сільська

 

8 347 ос.

S= 131,384 км2

 

с. Коршів, с. Казанів, с. Ліски, с.Жукотин, с. Богородичин, с.Михалків

с. Лісна Слобідка, с. Черемхів

Савчук

Ярослав Богданович

 

 

(0233) 6-64-48

korshivotg1@gmail.com

78240, Коломийський район, с.Коршів,

вул.Шевченка, 23

10. Матеївецька сільська

 

8 092 ос.

S= 103,625 км2

 

с. Матеївці, с. Перерив, с. Дебеславці,

с. Ганнів, с. Залуччя, с. Липники,

с. Пилипи, с. Тростянка, с. Кропивище

с. Семаківці, с. Замулинці, с. Кринички

с. Трач, с. Гуцулівка, с. Корости,

с. Кривоброди, с. Цуцулин

 Веселовський

Любомир Михайлович

 

(233) 9-23-59

mateivoth@ukr.net

78267, Коломийський район, с. Матеївці,

вул.Відродження, 10

11.Нижньовербізька сільська

 

13 299 ос.

S= 97,573 км2

 

с. Нижній Вербіж, с. Великий Ключів,

с. Верхній Вербіж, с. Ковалівка,

с. Мишин, с. Спас

М’якущак

Ярослав Юрійович

 

(233)9-02-64, ф. 9-00-10,

nwerbizh@ukr.net

78218, Коломийський район, с.Нижній Вербіж,вул.Довбуша1

12.Підгайчиківська сільська

 

4 971 ос.

S= 58,323 км2

 

с. Підгайчики, с. Джурків, с. Пищаче,

с. Загайпіль, с. Назірна, с. Кобилець

Мартинюк

Ігор Петрович

(233) 6 52 84

srpidgaichyky@ukr.net

78256,

Коломийський район, с. Підгайчики

вул.Соборна,12а

13. П’ядицька сільська

 

 

11 041 ос.

S= 126,994 км2

с. П’ядики, с. Велика Кам’янка,

с. Фатовець, с. Годи-Добровідка,

с. Мала Кам’янка, с. Турка, с. Ясінки,

сще Студлів, с. Ценява

Гайдейчук

Петро Петрович

 

(233) 9-72-24,

pyadyky.rada@ukr.net

78254, Коломийський район, с. П’ядики, вул.С. Петлюри1

Теги: