Коломийська районна організація ВФСТ “Колос” провела закінчення відкритого чемпіонату з волейболу серед чоловічих команд сезону 2016-2017рр.
Коломийська районна організація ВФСТ “Колос” провела закінчення відкритого чемпіонату з волейболу серед чоловічих команд сезону 2016-2017рр. Змагання відбувалися у ФСК Локомотив. З привітаннями і побажаннями здобути високі спортивні результати виступив голова Коломийської районної ради...
