21 грудня проведено робочу нараду з питань завершення робіт по будівництву поліклініки
21 грудня 2016 року в новому приміщенні поліклініки міста Коломиї перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка спільно з директором департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мироном Матейком, головою Коломийської райдержадміністрації Любомиром Глушковим та головою...
