Цьогоріч, 7 грудня, на День місцевого самоврядування, у залі засідань Коломийської районної ради, відбулася XVII сесія районної ради.
Цьогоріч, 7 грудня, на День місцевого самоврядування, у залі засідань Коломийської районної ради, відбулася XVII сесія районної ради. Урочиста сесія розпочалася з духовного благословення та святкового привітання. Голова районної ради Роман Дячук та голова ...
