Працівники Коломийських районних ради та адміністрації стали донорами.
Здай кров – врятуй життя! Працівники Коломийських районних ради та адміністрації стали донорами. Кажуть, своїм прикладом закликають мешканців Коломийщини навідатись до центру переливання крові і таким чином врятувати комусь життя. Ось-ось, запевнили керівники району,...
