Очільники району з робочим візитом побували в медичних закладах Коломийської ЦРЛ.
Очільники району з робочим візитом побували в медичних закладах Коломийської ЦРЛ. Робоча нарада відбулася за участю голови Романа Дячука та депутатів Ігоря Бірчака, Івана Явдошняка Коломийської районної ради, голови Любомира Глушкова та заступника Любові...
