В Коломийській центральній лікарні відбулося відкриття урологічного відділення після ремонту.
24 серпня, на День Незалежності відбулося відкриття урологічного відділення Коломийської центральної лікарні після ремонту. Кошти на оновлення відділення у розмірі 800 тисяч гривень виділили з бюджетів Коломийської районної ради , міської ради, Коломийської райдержадміністрації...
