На Коломийщині утворять дві нові територіальні громади — з центром у П’ядиках та Нижньому Вербіжі
П’ять годин без перерви вчора, 12 серпня, тривало засідання 7-ї позачергової сесії Івано-Франківської обласної ради. Якщо не брати до уваги суто “технічні” питання, які швидко проскочили, то сесія обговорювала й приймала рішення з двох...
